Piegāde un uzstādīšana

Terases izgatavošanas laiks var mainīties atkarībā no sezonalitātes un pasūtījumu skaita. Plānotais izgatavošanas laiks tiek norādīts pie katra pasūtījuma.

  • Terases vidējais izgatavošanas un piegādes laiks ir viena nedēļa.
  • Terasi piegādāsim un uzstādīsim klienta norādītajā vietā. Ja terases novietošanas vieta jau ir sagatavota, novietosim bezmaksas. Ja novietošana tiek veikta uz skrūvpāļiem vai bruģa plāksnēm, tad tiek veikts papildus darbs - pamatnes sagatavošana - 80 eiro par terasi. Lielāka izmēra terasēm, tas jau ir iekļauts montāžas cenā.
Aksesuāru un papildaprīkojuma preces piegādāsim bezmaksas kopā ar terasi. 

  • Ja kāds tomēr vēlas pasūtīt tikai aksesuārus vai papildaprīkojumu atseviški, tad pēc preces izmēra izvēlamies attiecīgos  Omniva piedāvātos pakas izmērus un atsūtīsim caur Omnivu. S izmērs: 64 x 38 x 9 cm, M izmērs: 64 x 38 x 19 cm, L izmērs: 64 x 38 x 39 cm.  Lielākām precēm piegādes izmaksas tādas pašas kā terases piegādes zonām, tad attiecīgi izvēlamies piegādes zonu pēc Jūsu lokācijas. Bezmaksas iespējams saņemt preces arī mūsu Juridiskajā adresē, Cēres ielā 10, Rīgā, iepriekš sazvanot un saskaņojot laikus.
Omniva piegāde

Terases piegādi mēs organizējam paši, līdz ar to, garantējam, ka nebūs lieku starpnieku, kas varētu sabojāt preci piegādes laikā vai aizkavēt pašu piegādi.  

Terases piegādes cenā ietilpst: brauciena laiks no noliktavas Rīgā līdz klientam + izkraušanas/uzstādīšanas laiks. 

Aptuvenās terases piegādes izmaksas pa zonām:

  1. Atrodiet savu aptuveno atrašanās vietu kartē  
  2. Noklikšķiniet uz vajadzīgās vietas kartē un jūs redzēsiet savu zonu un aptuvenās  piegādes izmaksas.